МПП «Монстера», окрім іншого, виступає фондом прямих інвестицій, зосереджуючи свою діяльність, переважно, в західному регіоні, проте не обмежуючись ним. Історично компанія має в управлінському портфелі два бізнеси. Водночас, ведеться постійний пошук та розгляд нових напрямків та галузей інвестування.

МПП «Монстера» виступає провідником капіталу для приватних бізнес-одиниць і бере безпосередню участь в їх управлінні та розвитку. На сьогодні такими клієнтами є два основні «споживачі» інвестицій:

Група компаній «Галичина Вапно» (м. Галич) – виробництво вапна

продаж

Без-назви-3Група компаній «Галичина-Вапно» здійснює видобуток вапнякового каменю та випал вапна в шахтних печах з використанням природного газу та нафтового коксу.

Для виробництва вапна підприємство використовує вапняк зі Стриганецького родовища. У 2009 році компанія отримала ліцензію на промисловий видобуток вапнякового каменю з Стриганецького кар’єра строком до 2029 року.

Процес виробництва проходить у печах загальною потужністю понад 100 т/добу. У процесі беруть участь досвідчені спеціалісти, робота яких до автоматизму злагоджена. Результат праці — якісне вапно, характеристики якого відповідають  технологічним вимогам різноманітних сфер його використання.

Група компаній «Галичина-Вапно» займає лідируючі позиції на вільному ринку вапна у західному регіоні країни. Надзвичайна політико-економічна ситуація на сході країни, що вчинила перепони в роботі багатьох виробників вапна східного регіону, зіграла стимулюючу роль для діяльності команії Галичина-Вапно, розширивши ринок і географію збуту її продукції.

адреса: 76000, Івано-Франківська обл., м. Галич,
вул. Вітовського, 32А.
моб.: +38 050 447 78 95
mail: info@galvapno.com.ua 
http://galvapno.com.ua

 

Група компаній «Тернопільський кар’єр» (м. Тернопіль) – видобування вапняку

Без-назви-2ПАТ «Тернопільський кар’єр» добре відомий в регіонах України як добувач природного матеріалу, «білого каменю» – вапняку, постачальник вапнякового щебеню різних фракцій та виробник мінерального порошку.

Підприємство займається відкритою розробкою родовищ вапнякового каменю з подальшою переробкою його на будівельні та інші види матеріалів.

У власності компанії знаходиться шість діючих кар’єрів у Тернопільській області. Галущинецький кар’єр знаходиться в Підволочиському районі, Старо-Збаразький і Максимівський кар’єри – в Збаразькому районі, Скала-Подільський кар’єр – у Борщівському районі. Пісочні кар’єри – Чернихівецький і Чистилівський – розташовані у Збаразькому та Тернопільському районах відповідно.

Вапняковий камінь ПАТ «Тернопільський кар’єр» використовують вітчизняні підприємства цукрової, будівельної, енергетичної галузей, флюсовий вапняк застосовують у силікатній та металургійної промисловості, вапняковий порошок використовують у дорожньо-будівельні галузі, виробництві будівельних матеріалів, птахівництві тощо.

В березні 2014 року ПАТ «Тернопільський кар’єр» отримав сертифікат на систему управління якістю ISO 9001:2009, ставши одним з небагатьох гравців ринку карбонатної сировини, що зміг забезпечити належний для сертифікації рівень якості виробництва та надання послуг.

З кінця 2014 року ПАТ «Тернопільський кар’єр» – один із лідерів ринку гірничодобувної промисловості.

Контактна особа: Тимець Галина Михайлівна
адреса: 47372, Тернопільська обл., Збаразький р-н,
с. Максимівка, вул. Стара Максимівка, 29
тел.: +38 0352 24 32 71
mail: tk.dilovod@gmail.com
http://karyer.in.ua

 

Група компаній «Укрмілкінвест» (Здолбунівський р-н) – молочне тваринництво

Без-назви-1Група компаній «Укрмілкінвест»– холдингова компанія, що об’єднує підприємства у Рівненській області і спеціалізується в галузі молочного тваринництва. Підприємства холдингу орендують близько 1,5 тис. га землі у Рівненській області, що достатньо для створення кормової бази для утримання 2 тис. голів ВРХ. Стратегічний план розвитку компанії передбачає залучення інвестицій на міжнародних фінансових ринках, впровадження передових технологій утримання та розвитку молочного стада, зростання продуктивності та економічної ефективності виробництва.

Контактна особа: Ожибко Ярослав Михайлович
адреса: 35342, Рівненська обл., Рівненський р-н,
с. Біла Криниця, вул. Садова, 1А
моб.: +38 050 969 6836
mail: ojm@dubnoinvest.com